Rastgele Konular Hakkında Bilgiler

Trendyol İndirim Günleri 2022

Son dönemlerde pandeminin de etkisiyle birlikte online alışveriş sitelerine ilgi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Ülkemizde en fazla tercih edilen Trendyol sitesi, herkese uygun seçeneklerle hizmet vermektedir. Yaptığı kampanyalarla müşteri memnuniyetine her zaman önem verir. Siz de Trendyol indirim günleri 2022 fırsatlarını merak ediyorsanız, doğru adrestesiniz.

Trendyol, sektördeki tecrübesiyle birçok alışveriş sitesini geride bırakmaktadır. Her yıl dönemsel olarak indirim yaparak kullanıcılarını mutlu eder. Çok fazla indirim uygulayan site, her ay en az bir defa indirim ve kampanyalarıyla müşterilerine hizmet verir. Trendyol’un bazı indirimleri aşağıdaki gibidir;

  • Efsane Cuma
  • Bayram indirimleri
  • Sevgililer Günü indirimi
  • Kadınlar Günü indirimi
  • Anneler Günü indirimi
  • Babalar Günü indirimi

Trendyol Sevgililer Günü İndirimi

Birbirini seven çiftler için Trendyol her yıl Sevgililer Günü’ne özel fırsatlarıyla tanınır. Bu indirim 8 Şubat ve 11 Şubat tarihlerinde gerçekleşir. Kampanyalar kapsamında; giyim, kozmetik, aksesuar ve hediyelik eşyalar gibi birçok üründe indirim yapar. Kullanıcılara daha uygun fiyatlı sunulan hediyelerle birçok çift birbirini mutlu etme şansını yakalar.

Trendyol Dünya Kadınlar Günü İndirimi

Trendyol, kadınlar gününü de unutmuyor. Her yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için giyim, kozmetik, ayakkabı için indirim yapıyor. Bu indirimler genellikle 5-8 Mart tarihleri arasında gerçekleşir. Bahsi geçen ürünlerde ciddi fiyat düşüşü olur. Kadınlara özel bu günde istenilen pek çok ürün çok uygun fiyatlarla satın alınır.

Efsane Cuma İndirimi

Her yıl birçok alışveriş sitesi tarafından “Black Friday” yani “Kara Cuma” veya “Efsane Cuma” indirimleri gerçekleştirilir. Trendyol, Efsane Cuma indirimlerini her yıl Kasım ayında yapıyor. 2022 yılında bahsi geçen indirim seçenekleri 23 Kasım’da sunulacak. Ancak Trendyol Efsane Cuma indirimlerini tek bir güne sıkıştırmıyor. İndirimin bir hafta boyunca süreceği söyleniyor.

Trendyol’un kasım ayında gerçekleştireceği indirim, şimdiye kadar süren en uzun fırsat olarak görünüyor. Efsane Cuma fırsatları, Kasım sonuna kadar sürebilir. Kullanıcılar, bu süre arasında Trendyol’dan alışveriş yaparak istediklerine daha uygun fiyatlarla ulaşabilir. Tabii, Trendyol indirim günleri bu kadarla sınırlı değil. 2022 yılının büyük indirimleri müşterileri bekliyor.

Trendyol Bayram İndirimi

Yıllardır Trendyol, milli ve dini bayramlara özel indirimler yapar. Bayram indirimleri genellikle kısa aralıklarda verilir. Trendyol bayram indirimlerinin başlayacağı tarihleri aşağıda gibidir:

  • Trendyol Ramazan Bayramı İndirimi: 2-4 Mayıs tarihleri arasında Ramazan Bayramı indirimi gerçekleşecektir.
  • Trendyol Kurban Bayramı İndirimi: 9-12 Temmuz tarihlerinde indirim size sunulacaktır.

Trendyol Anneler Günü İndirimi

Çocuklarını şefkat ve sevgiyle büyüten anneleri mutlu etmek için Trendyol, her Anneler Günü’nde indirim fırsatlarıyla dikkat çeker. Giyim, kozmetik, ayakkabı gibi pek çok üründe %70’e varan indirimler sunulur. Anneler Günü indirimleri, 5-8 Mayıs tarihleri arasında aktifleşecektir. Yine, süre 3-5 gün arasında değişiklik gösterebilir.

Trendyol Babalar Günü İndirimi

Trendyol, çocukları için fedakârlık yapan babaları da unutmuyor. Babalar Günü’ne özel olarak hazırlanan indirimler saat gibi aksesuarlar, giyim ve ayakkabı ürünlerinde kendini gösterir. Bu indirimlerden, 16-19 Haziran arasında faydalanabilirsiniz. Bu tarihler arasında babasına hediye almak isteyen pek çok kullanıcı, cazip fiyatlarla birçok ürüne erişebilir.

2022 Yeni Yıl İndirimi

Her yıl sonunda olduğu gibi Trendyol, 2022 yılı biterken de indirim yapacaktır. Bu indirimin, Aralık ayının son haftasında gerçekleşmesi bekleniyor. Yine, bazı yıllarda olduğu gibi 21 Aralık ila 25 Aralık arası da fırsatlardan yararlanılabilir. Yılbaşı için giyim, kozmetik, ayakkabı, teknolojik alet gibi ürünlerde ciddi indirimler yapılır.

Trendyol İndirimleri Saat Kaçta Başlar?

Trendyol, indirimlerini genellikle 23.00-00.00’da başlar. Ancak bazı büyük indirimler, akşam saat 20.00’da da başlayabilmektedir. Bu durum, indirimden indirime fark gösterir ve yapılan indirimlerde pek çok farklı markanın fiyatı düşer. Kullanıcıları, istedikleri ürünü ve markayı bu süreler içinde alabilmektedir.

Trendyol İndirimleri Ne Zaman Biter?

Online alışveriş yapmayı tercih eden kullanıcıların çoğu Trendyol indirimlerinin ne zaman biteceğini de merak eder. Trendyol, sektördeki tecrübesi ve deneyimiyle kampanyalarıyla alakalı müşterilerine gerekli bilgiyi verir. Siteye giriş yapıldığında ürünün veya markanın hangi zaman aralığında indirime dahil olduğu görülebilir. Kullanıcılar, belirlenen tarihler arasında istedikleri ürünü 7/24 satın alabilir.

Trendyol İndirim Kodu ve Kuponları

Trendyol ile alışveriş yapmak isteyenler, indirim kodları ve kuponlardan yararlanabilir.  Bu sayede alınan ürün için daha az para ödenebilir. Kuponlar kullanıldıktan sonra ödenen para, indirimli sipariş üzerinden komisyon kesilir. Yine, kuponun tutarı sipariş tutarından kesilir. Böylece ödediği fiyat üzerinden faturalandırması yapılır.

Dilerseniz yayınladığımız son içerik olan Valorant Sistem Gereksinimlerine bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Kupon kullanımı için bir örnek verilmesi gerekirse, müşterinin 100 TL değerinde bir ürün aldığını düşünebiliriz. Bunun üzerine 20 TL’lik bir kupon kullandı. Müşteri, ürüne 80 TL verir ve komisyon payı da 80 TL üzerinden kesilir. Ayrıca belirtilen kuponların belirli şartları bulunur. Mesela, bu fırsattan kuponun bitiş tarihine kadar yararlanılabilir. Trendyol indirim ve kupon fırsatlarıyla müşterilerine sürekli fırsat sağlayan bir online alışveriş sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu