Sinema Dünyasının Vazgeçilmezleri

Sadece Arkadaşız 2. Sezon Çıkacak Mı? 

Sadece Arkadaşız 2. sezon çıkacak mı?” sorusu, diziseverler tarafından yanıtı merak konular arasında yer alıyor. Exxen platformunun en beğenilen dizileri arasında yer almayı başaran Sadece Arkadaşız’ın ilk sezonu, 16 Eylül 2022 tarihinde yayınlanmıştı. Kısa sürede çok sayıda izleyiciye ulaşan dizi, oldukça sevildi. Sevilen dizinin takipçileri Sadece Arkadaşız 2.sezon tarihini bekliyor.

Bir İtalyan dizisi olan Love Snack’ten uyarlanan dizinin senaristliğini, Zeynep Koçak üstlenmişti. Emre Erdoğdu tarafından yönetilen romantik komedi uyarlaması izleyicilerden tam not aldı.  Başrollerinde ise son dönemde isimlerini sıkça duyduğumuz Kubilay Aka ve Hazal Ergüçlü yer aldı. Oyuncuların uyumu ve senaryonun kalitesi birçok kişi tarafından beğenildi.

Sadece Arkadaşız Konusu

Romantik komedi türünde izlediğimiz Sadece Arkadaşız, yurt dışında büyük ilgi gören “Love Snack” adlı dizinin uyarlamasıdır. Kısa süren bölümleriyle birçok diziseverin gönlünü fethetmeyi başardı. Oyuncuları ve başarılı yönetmeni kadar konusuyla da dikkat çekti.

Dizinin baş karakterleri olan Ece ve Umut, aynı evi paylaşmaktadır. Ancak Umut’un halasının verdiği bir kararla tüm düzenleri değişir. Varlıklarından vazgeçen Umut’un halası, önce evlenen kişiye evi bırakacağını söyler. Bu karar ile Ece ve Umut ev sahibi olabilmek için yarışa başlar. Evlenmek istemeseler de doğru eşleri aramaya ve ev sahibi olmaya kararlıdırlar. Bu süreçte yaşadıkları süreç seyirciye anlatılır. İkilinin diyalogları ve sosyal yaşamları, izleyicileri kahkahaya boğmayı başarmıştır.

Oyun Dünyasında NTR ne demek? başlıklı içeriğimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Sadece Arkadaşız 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Sadece Arkadaşız dizisinin ses getiren ilk sezonunun ardından, izleyiciler büyük bir beklentiye girdi. 20. bölümü ile final yapan dizinin son bölümü 6 Ocak 2023 tarihinde yayınlandı. Bu zamandan beri 2.sezon bekleyişinde olan izleyiciler, oyuncular ve Exxen ekibinden bir açıklama bekliyor. Sadece Arkadaşız 2. sezon için izleyiciler merakla dizinin yayınlanacağı tarihi bekliyor.

İlk sezonu severek takip edilen Sadece Arkadaşız 2. sezon çekimleri ve oyuncu kadrosu hakkında henüz bir bilgi yok. Dizinin yapımcıları da Exxen ekibi de henüz bir açıklama yapmadı. Sadece Arkadaşız izleyicileri bir süre daha açıklama bekleyecek gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu