Rastgele Konular Hakkında Bilgiler

Passengers 2 Ne Zaman Çıkacak?

Passengers, konusuyla büyük bir hayran kitlesi kazandı. Hal böyle olunca “Passengers 2 ne zaman çıkacak?” sorusuyla sık sık karşılaşıyoruz. Bildiğiniz gibi Passengers’ın ilk filmi 21 Aralık 2016 tarihinde yayınlanmıştı. Çok fazla beğenilen filmin hasılatı, 303 milyon dolardan fazlaydı. Peki, Passengers 2 çıkacak mı? Sorunun cevabını almak için içeriğimizi okumaya başlayın.

Passengers Konusu Nedir?

Türkçeye “Uzay Yolcuları” olarak çevrilen Passengers, oldukça ilgi çekici bir konuya sahiptir. Film, bir yıldız gemisi olan Avalon’un yolculuğuyla başlıyor. Fakat yolculuk esnasında beklenmeyen olaylar karşımıza çıkıyor. Uzay gemisi, büyük bir hasar alır ve içinde bulunan mühendis bundan 90 yıl öncesine gözlerini açar.

James Preston isimli bu mühendisin zaman kapsülü arızalanmıştır. Bir yıl boyunca gemide yalnız başına kalır. En sonunda kendisini öldürmeyi düşünür. Fakat farklı bir uyku kapsülünde gördüğü güzel kadından dolayı bu düşüncesinden vazgeçer. Artık aşkı için bir çare aramaya başlar. Genç kadını, kendisinde olduğu gibi daha erken uyandırmak için çabalar.

Passengers filminin sonunda genç kadın, James ile beraber kalmaya karar verir. Böylece mutlu bir birliktelikleri olur. Genç kadının James ile geçirdiği olayları anlatmasıyla film biter.

116 dakika süren bu film, dünya genelinde çok fazla izlendi. IMDb puanı ise 7.0 olarak karşımıza çıkıyor. Peki, Passengers 2 ne zaman çıkacak? Hep birlikte merak edilen bu konuya bakalım.

Passengers 2 Çıkacak Mı?

Oldukça gizemli bir konuyu ele alan Passengers, özellikle bilim kurgu filmi sevenlerin dikkatini çekmişti. Uzun bir zaman içinde gerçekleşen olaylardan sonra film, esrarengiz bir şekilde son buldu. Bu beklenmeyen bitiş akıllara “Passengers 2 ne zaman çıkacak?” sorusunu son dönemlerde sıklıkla akıllara getiriyor.

Sekiz yıl önce çıkan Passengers filmiyle alakalı bazı bilgiler verildi. Bu bilgilere göre Passengers 2 çıkacak! 2023 senesinde uzun bir aradan sonra yine izleyicilerle bulaşacak filmin net tarihi ise belli değil. Senariste göre filmin senaryosu bitti ve çekimler başladı. Ancak çok fazla görsel efekte sahip olan Passengers’ın çok erken tarihte çıkmayacağı düşünülüyor.

Passengers Oyuncuları Kim?

Passengers filminin oyuncu kadrosu, performanslarıyla büyük bir hayran kitlesi kazandı. Jim Preston karakterini, Chris Pratt canlandırmıştı. Başrolü oldukça başarılı şekilde canlandıran oyuncunun aşık olduğu kadını, Jennifer Lawrence oynuyordu. Aurora Lane karakteriyle Lawrence, hayranlarının bir defa daha gönlünü fethetti desek yanlış bir yorum yapmış olmayız.

Michael Sheen, filmde Arthur karakteriyle karşımıza çıkarken Gus Mancuso rolünü, Laurence  Fishburne canlandırıyor. Captain Norris olarak karşımıza Andy Garcia çıkıyor. Daha birçok farklı oyuncunun bulunduğu filmin ikincisi merak ediliyor. Bakalım, yeni film nasıl devam edecek? Bu yıl içinde filmin çıkacağı düşünülüyor ve konunun devamı hakkında birçok fikir olduğunu söylememiz mümkün.

Passengers 2 Konusu Nedir?

Filmin konusuyla alakalı düşünceler çok fazla. Ancak henüz bu durumla alakalı bir açıklama yok. Eğer daha önce izlediyseniz, Passengers’ın gizemli bir sonla bittiğini hatırlarsınız. Bakalım, Passengers 2 filminde Aurora ve James’in aşkı devam edecek mi? Yoksa bu çifti uzay yolunda hiç beklemedikleri olaylar mı karşısına çıkacak?

Minecraft Denizin Kalbi Ne İşe Yarar? Sorusunu cevapladığımız içeriğimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Passengers 2 İzlemeli miyim?

Passengers 2 ne zaman çıkacak?” sorusunun ardından bu filmi izleyip izlememek arasında kalanlar vardır. İlk film, çok fazla beğenildiğinden dolayı hayranları ikincisini merakla bekliyor. Daha önce ilk filmi izlediyseniz, siz de Passengers 2 filmini mutlaka izlemelisiniz. Ancak daha izlemediyseniz ilk olarak Passengers’a vakit ayırmanızı öneriyoruz. Film, 2023 yılında vizyona girdiğinde seriye devam edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu