Teknoloji'ye Dair Haberler

Beta Coin Nedir? Beta Coin Hangi Borsada?

Son dönemlerin kripto para piyasasını hareketlendiren Beta Coin, adından sıkça söz ettiriyor. Beta Coin, hızlı ve tutarlı yükselişi sayesinde bir hayli yatırımcıya umut olmuş durumda. Kripto para piyasasının genelinde durgun ya da dalgalı süreçlerin yaşandığı son aylarda Beta Coin’in grafik değerlerindeki yükseliş yatırımcıları oldukça heyecanlandırmış görünüyor.  Yatırımcılar, Beta Coin nedir, Beta Coin hangi borsada?” gibi sorularına yanıt arıyor. Bu yazımızda size “Beta Coin hakkında merak edilen her şeyi detaylarıyla birlikte aktaracağız. Önce Beta Coin’i tanıyarak başlayalım.

Beta Coin Nedir?

Binance’in 21. Launchpad’i Beta Coin, piyasaya büyük oranda yenilik getirmeyi hedefleyen bir kripto para birimidir. Piyasanın dalgalı yapısına adeta yeni bir nefes olarak sunulan Beta Token, aslında tam da piyasanın bu yapısının dengelenmesi gibi bir misyonu üstleniyor. Beta Coin, 8 Ekim 2021’de Binance borsasında listelenmiştir. Toplamda 1 milyar adet arzı bulunan Beta Coin’in 50 milyon adetlik kısmı, ön satışla yatırımcılara dağıtıldı. Beta Coin, kripto para piyasası içerisinde hedeflediği piyasa dengesine ulaşabilecek mi, göreceğiz. Bu heyecan verici Coin’in borsasını biraz daha yakından inceleyelim.

Beta Coin Hangi Borsada?

Beta Coin, 8 Ekim itibariyle ön satışla yatırımcılarla buluşmak üzere Binance borsası tarafından yayınlandı. Binance’in 21. Launchpad’i Beta Coin, 30 Eylül ile 8 Ekim 2021 arasında yatırımcılardan alınan ön satış taleplerinin hesaplanması sonucunda BNB bakiyeleri açıklanmıştır.

beta coin

2018’in ocak ayından bu yana piyasada bulunan Binance, Beta Coin arzıyla büyük beklenti yarattı. Binance’in hacim olarak en büyük kripto para borsası olduğunu belirtmek bu noktada Beta Coin’in neden bu kadar iddialı olduğunun anlaşılması açısından önemlidir.

Beta Coin’e Güvenilir Mi?

Beta Coin’in piyasaya arzında ortaya konan hedef, oldukça iddialı görünüyor. Şöyle ki Beta Coin, piyasada yaşanan dalgalı yapının çözümüne odaklanıyor ve yatırımcılar açısından daha güvenli bir piyasa ortamı vaat ediyor. Bu açıdan bakılınca iddia biraz uçuk görülebilir. Ancak bu noktada, böyle bir iddiayla çıkış yapan Beta Coin’in borsasına ve geçmişine bakmak ve oradan referans almak daha doğru bir değerlendirme yapmakta faydalı olacaktır. Geriye dönük olarak Binance’in işleyişine ve nihayetinde geldiği noktaya odaklanmak yerinde bir analiz olacaktır.

2018 yılından beri kripto para piyasasında belirli bir çıkış yakalayan Binance, bu 3 yıllık süreçte en büyük hacimli borsa olarak büyük bir başarı elde etmiştir. Bu süreçte milyonlarca yatırımcının kesintisiz yatırıma devam etmesi ve güvenmesi, Beta Token geleceğine dair bize belli bir bakış kazandırabilir.

Beta Coin’in Geleceği Var Mı?(Yorumları)

Beta Coin’in geleceğine bir bakış atabilmek için ne vadettiğine dönecek olursak, piyasaya getirmek istediği dengeli ve istikrarlı yapıyı değerlendirmemiz gerektiğini göreceğiz. Piyasadaki dalgalanmaların durulması denince akla gelen ilk şey de mutlaka yatırımcıların ana kaynağını korumayı garanti etmek anlamına geliyor. Yani Binance, Beta Coin’le, yatırımcılara piyasa üzerindeki dalgalanmayı bastıracağını garanti ederek bu sunumu yapıyor. Binance’in bugünkü kripto para piyasası üzerinde nasıl bir konumu olduğunu düşününce böyle bir iddianın üstesinden gelemeyeceğini söylemek imkânsız. Bu kadar güçlü bir konumda bulunan bir borsa tarafından sunulan Beta Coin’in geleceği konusunda hem yatırımcılar hem de uzmanlar büyük oranda olumlu bakıyor. Bazı uzmanlar Beta Coin’in önemli bir ölçüde değer kazanacağını ön görüyor.

Beta Coin satışında izinsiz hareket edilebilen bir kripto para olarak sunuluyor. Böylelikle ödünç alma, ödünç verme gibi işlemler de izinsiz sağlanabiliyor. Kripto para piyasalarında birçok insanı şaşırtan bir iddiayla çıkış yapan Beta, geleceği parlak bir kripto para birimidir diyebiliriz.

Dilerseniz Arbitraj Nedir? sorusunu cevapladığımız içeriğimi de okuyabilirsiniz.

Beta Coin Nasıl Alınır?

8 Ekim 2021 itibariyle Binance borsası üzerinden listelenmeye başlayan Beta Coin için ön satışlar da böylelikle yapılmış oldu. 30 Eylül ve 8 Ekim arasında listelenen 50 milyon adet Beta Coin, yatırımcılara dağıtıldı. Satışa resmen sunulan bu yeni Coin’i almak için öncelikle kullandığınız kripto para borsası üzerinde bulunuyor olması gerekir. Eğer henüz herhangi bir borsa üzerinde işleminiz ya da üyeliğiniz yoksa, özellikle Beta Coin’i Binance üzerinden almak yerinde olacaktır. Belirlediğiniz Beta Coin arzı sunan borsa üzerinden üyelik gerçekleştirerek alım yapabilirsiniz. Beta Coin’in bulunduğu borsaları sizin için sıraladık:

  • Binance
  • MEXC
  • Pionex
  • Tokocrypto
  • Mandala Exchange
  • AOFEX
  • ZT
  • Hoo

Beta Coin Nedir? Beta Coin Hangi Borsadan Alınır? sorusunu cevapladığımız içeriğimiz bu şekildeydi, güncel birçok başlık için bizleri takip etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu