Teknoloji'ye Dair Haberler

SEO Fiyatlarındaki Yükselişi Furkan Danacı Anlatıyor

Dijitalleşmenin hız kazanmasıyla birlikte çoğu işletme faaliyet alanını online olarak nasıl zenginleştirebileceğine yöneldi. Eğer sizlerde böyle bir yola çıktıysanız ya da planınız o yöndeyse alanının en iyilerinden biri olan Furkan Danacı ve ekibinden SEO desteği alabilirsiniz. Üstelik hizmet çeşitlendirmesi yaparak en uygun SEO fiyatları ile size destek olabilecek bu ekip sayesinde kısa sürelerde arama motorlarındaki tanınırlığını artırabilirsiniz.

Çoğu kişinin sadece içerik üretimi olarak baktığı SEO çalışmaları aslında oldukça geniş bir yelpazede ele alınmalıdır. Keza sitenizin teknik değerlendirmelerinden tutun da site içi ve site dışı çoğu çalışmanın SEO fiyatları üzerinde belirleyici olduğunu bilmelisiniz.

SEO Fiyatları Neye Göre Hesaplanır?

SEO uzmanlarından alınması gereken SEO desteği genel olarak site içi ve site dışı olarak ayrılabilir. Alanının en iyilerinden oluşan ekibiyle bu sektörde yıllardır hizmet veren Furkan Danacı, web sitenizi arama motorlarından yüksek sıralara yerleştirirken fiyatlandırmanın çeşitli etkenlerle belirlendiğini belirtiyor. Buna göre SEO fiyatları kaba taslak hangi etkenlerden etkilenir listeleyelim.

1. Site İçi SEO Fiyatları

Sitenizin teknik açıdan incelemeye alınmasıyla birlikte başlayan bu site içi SEO süreci her bir sayfanın en küçük detayına kadar ele alınmasıyla ilerler. Var olan ya da yeni kurulacak sitenin daha sağlam bir zemin üzerine inşa edilmesini sağlayan bu çalışmalar oldukça zengindir. Genellikle SEO alanından herhangi bir bilgi birikimi olmayan ya da bu işi alanının en iyi SEO uzmanlarından almak isteyen kişilerin yöneldiği Furkan Danacı, site içi SEO fiyatları için şu kriterleri göz önünde bulunduruyor:

 • Sitenin genel yapısı,
 • Başlık ve sayfa etiketlerinin doğruluğu,
 • Meta ve açıklama etiketlerine yoğunlaşma,
 • Hizmet, ürün, marka ya da firmayı baz alarak hazırlanan içeriklerin doğru ve verimli olarak hazırlanması,
 • Site performansının ele alınması,
 • Mobil uyumluluğun sağlanması,
 • Doğru anahtar kelimelerin seçimi,
 • Anlamsal indekslemenin sağlanması.

Detaylı ve kapsamlı bu çalışmaların tümü site içi SEO fiyatları için baz alınan etkenlerdir. Genellikle var olan siteler için tercih edilen bu çalışmalar yeni kurulan bir web sitesi için başlangıç aşamasında yürütülürse alınan verim çok daha yüksek olacaktır.

2. Site Dışı SEO Fiyatları

Site içi SEO çalışmaları başarılı bir şekilde yürütülen herhangi bir web sitesi hali hazırda arama motorları için çok önemlidir. Arama motorlarındaki başarısı yükselen ve belli bir ivme kazanarak devam eden bu siteler için site dışı SEO çalışmaları yürütmek de gerekir. Yürütülecek olan tüm çalışmalar daha fazla kullanıcıya ulaşabilmeniz dolayısıyla tanınırlığınızı karlılığa çevirmenizle ilişkilidir. Site dışı SEO fiyatları genel olarak şu çalışmalar göz önüne alınarak belirlenir:

 • Sosyal medya yönetimi,
 • Sosyal medya SEO çalışmaları,
 • Backlinkler,
 • İndeksleme,
 • Video içeriklerin oluşturulması,
 • Link oluşturma hizmetleri.

Genel olarak SEO fiyatları istenilen ve ihtiyaç duyulan hizmet çeşitliliğine göre değişkenlik gösteriyor diyebiliriz. Ancak bu listelediklerimiz dışında da özellikle kaliteli hizmet almak isteyenlerin başvurduğu SEO danışmanlığı da firmalar için biçilmiş kaftandır. Başta rakiplerin incelemeye alınması ve sizin diğerlerinden sıyrılmanıza odaklanan SEO danışmanları web sitenizin pek çok alanından etkili olacaktır. Bu alanda profesyonel destek sunan SEO Danışmanı Furkan Danacı ile güncel SEO fiyatları hakkında görüşme sağlayabilirsiniz.

Kaynak: FurkanDanaci.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu