Rastgele Konular Hakkında Bilgiler

Rüyada Kediler Görmek

Uykuda görülen rüyalar, uyanıldığında merak konusu olur ve yorumu hakkında araştırma yapılır. Rüyada kediler görmek tabiri merak edilen rüyalar arasında yer almaktadır. Bu konuda araştırma yapan rüya sahibi şu yorumlarla karşılaşır:

  • Rüyada görülen kedi rüya sahibinin çocuğu olacağına delalettir.
  • Rüyasında kedi gören kişi kadın ise eşi nedeniyle zor günler yaşayacağına ve etrafında düşmanları olacağı şeklinde yorumlanır.
  • Rüyada kediler görmek fazlasıyla laubali olan, samimiyetsiz, insanları kandıran, ikiyüzlü erkek şeklinde tabiri yapılır.
  • Rüyada kediler görmek, rüya sahibi anne ise çocuğuna karşı zorlayıcı olmasına ve eğitimi için çocuğa baskı yapmasına işarettir.
  • Rüyada kedi görmek fesat, hırsız ve dedikoducu kişilere yorulmaktadır.
  • Rüyada kediler gören kişinin, yeni tanıştığı birisi için eski arkadaşına sırtını döneceği daha sonra da bu yaptığından pişmanlık duyacağı şekilde yorumlanır.
  • Rüyasında kedi gören kişinin, çevresinde samimiyetsiz insanlar olduğu ve bu kişilerden uzaklaşması gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dişi Kedi Görmek

Rüyada dişi kedi görmek, kişiye fayda sağlanmasının yanı sıra zarar verileceğine de işaret eder. Rüyada görülen dişi kedi, karakteri kötü bir kadın olarak yorumlanır. Rüyada görülen dişi kedi evcilse, sıkıntıların biteceğine delalet eder.

Eğer rüyada görülen kedi, sokak kedisi ise etrafında olan birisinin hareketleri nedeniyle sorunlu bir durumla karşılaşılacağına işarettir. Rüyada görülen dişi evcil kedi eğer rüyada tırmalamışsa mutluluk ve huzur içinde olunacağına ve bu durumun kalıcı olacağı şeklinde tabir edilir.

Aynı zamanda evde bereket olacağına işaret eder. Ayrıca rüyada görülen dişi kedi kurnaz ve ikiyüzlü kadın şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada yavru kedi gören kişinin etrafında bulunanlara gerekli ilgiyi göstermediği şeklinde yorumlanır. Ayrıca endişe anlamı da taşımaktadır.  Rüyada yavru kedi görmek, uşak temizlikçi veya bahçıvan şeklinde tabir edilir. Bir başka yorumda rüya sahibine vefasızlık yapacak birine işaret eder.

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek, rüya sahibinin yaptığı hatalar nedeniyle sıkıntılı bir dönem geçireceğine işarettir. Aile içinde bulunan kişilerden birisinin üzüleceği şeklinde de yorumlanır.  Rüyada kedi sevmek, rüyayı gören kişinin olumlu bir insan olduğunu, en zor zamanlarda bile umudunu kaybetmediği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kedi Beslemek

Rüyada kedi beslemek, rüyayı gören kişinin yardımsever olduğuna ve yardım ettiği kişilerin de zamanı geldiğinde rüya sahibine yardım edeceğine delalettir. Ayrıca rüya sahibinin her zaman muhtaç durumda olan insanlara yardım ettiği şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Siyah Kedi Görmek

Rüyada siyah kedi görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntısı olacağını ve huzursuz bir zamana gireceğine işarettir. Ayrıca rüyada siyah kedi görülmesi şefkat duyulan bir kadına delalet eder. Aynı zamanda rüyada siyah kedi görmek düşmanlığa, kedere işaret eder.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Rüyada beyaz kedi görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında ve aile hayatında sıkıntılı ve zor zamanlarının olacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin gayretli bir şekilde çalışarak sorunlardan kurtulacağına delalet eder. Aynı zamanda problemlere karşı göstereceği sabırla rahata ulaşacağına işaret eder.

Rüya sahibinin iş hayatında kazandığı parayı tedbir almazsa kaybedeceği şeklinde de yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin akrabalarından birisinin büyük bir sorun yaşayacağı şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Sarı Kedi Görmek

Rüyada sarı kedi görmek, rüya sahibinin büyük hatalar yapacağı, arkadaşları ile arasının bozulacağına işarettir. Bu rüyanın bir başka yorumu ise, sıkıntı yaşayacağı ve tehlikeli bir durum da kalacağı şeklindedir.

Rüyada Gri Kedi Görmek

Rüyada gri kedi görmek özel hayatınızda ve iş hayatınızda kötü zamanlar yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada gri kediyi seviyorsanız olumsuz her türlü durumdan kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması rüya sahibinin etrafında bir düşman olduğuna delalettir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin bu düşmana sabır göstererek ve mücadele ederek kurtulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birden Fazla Kedi Görmek

Rüyada birden fazla kedi görmek, kötü akrabaya; kedi sürüsü görülmesi ise kendisini ve yaşantısını düzenlemesi gerektiğine delalet eder. Kötü insanlardan gelecek kötülüğe dikkate edilmesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kedi Isırması

Rüyada kedi ısırması görüldüyse bu rüya çocuğu için uğraşan bir kadına yorulur. Rüyasında kendi evinde bulunan kedisi tarafından ısırıldığını gören rüya sahibinin rahat bir sene geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kedi Beslemek

Rüyada kedi beslendiğinin görülmesi emir altında çalışan kimseye delalettir. Öfkesini belli etmeyen kişiyi işaret eder. Kimi tabircilere göre de rüyada kedi beslemek rüya sahibinin yaşanan sorunlardan kurtulacağı, iyi şeyler yapacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda zengin kimselerden gelecek yardıma işarettir.

Rüyada Kedi Kovalamak

Rüyada kedi kovalamak hayır olarak yorumlanır. Rüyada kedi kovalamak rüya sahibinin kıskanılmasına işarettir.  Rüya gören kişinin yaşadığı olumsuzları yeneceğine işaret eder.

Rüyada Ölü Kedi Görmek

Rüyada ölü kedi görmek, rüya sahibinin kötü bir şeyler yaşayacağına ve dikkat etmezse felaketle sonuçlanacak bir durumda kalacağına işaret etmektedir.

Dilerseniz kedi cinslerinin yaygın olanlarını incelediğimiz içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Rüyada Kedinin Doğurması

Rüyasında kedinin doğurduğunu gören kimsenin hayallerinin gerçek olacağı şeklinde tabir edilir. Moralinin olumlu bir şekilde düzeleceğine de işaret eder. Rüyada kediler görmek ne anlama gelir? sorusunu içeriğimizde cevaplamaya çalıştık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu