Dünya’dan Haberler

AV. İsa Dombaycı Nerede Hizmet Veriyor?

Günümüzde bireysel veya kurumsal olarak uyuşmazlıklar yaşanması, son derece olağandır. Bu uyuşmazlıklar, hukuki çerçevede değerlendirilerek mahkemelerde giderilebilir. Ancak dava açma süreçleri, davanın konusu gibi konularda bilgi gerektirir. Hukuk oldukça geniş bir alanı kapsadığından bu süreçlerde donanımlı avukatlarla birlikte hukuki işlemler yapılması, davaların seyrini lehinize çevirir. Bu konuda yardım almak isteyenler, “Av. İsa Dombaycı nerede hizmet veriyor?” sorusunu sık sık sorar.

Çaycuma Avukat İsa Dombaycı, verdiği hizmetlerle hukuki süreçleri, sizin için kolaylaştırmaktadır. Bu zorlu süreçte danışmanlık ve avukat hizmeti vermektedir. Müvekkillerinin ihtiyacını tespit ederek çözüme kavuşturulmasını sağlamaktadır. Av. İsa Dombaycı, müvekkillerinin taleplerini online veya yüz yüze gerçekleştirmektedir. Faaliyetleri sırasında ülkemizdeki veya dünyadaki son hukuki gelişmeleri takip ederek davanızın çözüme kavuşturulmasını sağlar.

Av. İsa Dombaycı, Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Şuan da Zonguldak Barosuna kayıtlı olarak hizmetini sürdürmektedir. İnternet sitesinde bulunan numaradan veya mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Aynı ilde ikamet ediyorsanız Çaycuma’daki ofisini ziyaret edebilirsiniz. Eğer şehirden uzaktaysanız Av. İsa Dombaycı online olarak da size yardımcı olur.

Av. İsa Dombaycı Hizmetleri Nelerdir?

Faaliyet gösterdiği hukuk dallarında alanındaki tecrübesiyle gerekli çalışmaları gerçekleştirir. Zonguldak Avukat, Öncelikle detaylı bir araştırma yapar. Ardından hukuki sürecin tamamlanmasıyla ilgili sizinle koordineli bir şekilde çalışır. Av. İsa Dombaycı’nın uzmanlık alanları aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır:

  • Boşanma Hukuku: Eşlerin yollarını ayırması durumunda nafaka, mal rejimi, tazminat gibi davaların sürecini incelenmektedir.
  • Ceza Hukuku: Türk Ceza Kanunu’nda suçluların cezasını alması ve mağdurun hakkının korunmasını ele almaktadır.
  • İş ve İşveren Hukuku: İş sözleşmesinin feshinden dolayı kaynaklanan kıdem, ihbar tazminatı gibi davaları içermektedir.
  • Tazminat Hukuku: Boşanma, ceza hukuku gibi davaların maddi ve manevi zararların tazminini konu almaktadır.
  • Miras Hukuku: Taşınır ve taşınmaz mal varlıklarının mirasçılar arasında paylaştırılması gibi işlemlerdir.
  • Gayrimenkul Hukuku: Kat karşılığı inşaat sözleşmesi, geçiş hakkı tesisi gibi konuları düzenlemektedir.
  • Aile Hukuku: Boşanma, evlat edinme, soybağının reddi gibi konuları içermektedir.
  • Şirketler Hukuku: Firmaların arasındaki uyuşmazlıklar, rekabet hukuku ve KVKK danışmanlığı gibi konuları ele almaktadır.
  • Bilişim Hukuku: Sosyal medyadaki aykırılıkların giderilmesi gibi konulardır.

Yukarıdakilerle ilgili hukuki bir sürecinizin olması durumunda Av. İsa Dombaycı ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu